Kartvizit | Bursa

Şahıs ya da firmalar için kısaca tanıtımın yapıldığı küçük kartlara kartvizit denir. Kartı yapılan kişinin o kart üzerinde, hangi firmada çalışıyorsa firma adı, firmadaki pozisyonu ya da ünvanı, iş ya da şahsi telefon numaralarının ve adreslerinin bulunduğu kart türleridir. Bu kartlar müşteri ya da muhatap alınan kişilerin aklında kalması konusunda oldukça başarılıdır. İş dünyasında hatırlanmak için oldukça önemlidir. Kartvizitler güvenli ve kurumsal bir kimliğe sahip olmanın gösteriş şeklidir. İşini ya da firmanızı ciddiye aldığınızı gösterir.

2 BY Reklam 5.5 cm. ye 8.5 cm. boyutlarına sahip klasik kartvizitler istenilen şekil ve renklerde yapmaktadır. Cüzdanlarda rahatlıkla taşınabilmesi için özellikle bu ebatlar tercih edilmektedir.

Kartvizit Çeşitleri

2 BY Reklam kartvizit çeşitleri birçok farklı kağıt ve baskı çeşiti ile yapılabilmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edilenleri sıralarsak; Kuşe kağıt, tual kağıt, Amerikan bristol kağıt ve Japon bristol kağıt olarak sıralayabiliriz. Kartvizitler kabartmalı yazı çeşiti dışında normal yazı karakterleri de kullanılmaktadır. Ülkemizde kartvizit yapımında bu kağıt türleri tercihler arasında yer alır.

Kartvizit Nasıl Yapılır

2BY Reklam kartvizitler baskı şekillerine göre farklılıklar gösterir. Yazı şekli, arka plan renkleri, baskı metodları, amblem, logo çalışmaları ve bilgisayar üzerinde tasarımcılar tarafından, müşterinin de fikirlerine açık olarak bu kartvizit tasarım çalışmaları yapılır. 2 BY Reklam tasarımcılarımızın hazırladığı kartvizitler, tasarım işlemleri bittikten ve müşteri onay verdikten sonra basıma gider. Yaklaşık 10 gün içinde de müşteriye kartvizitler teslim edilir.

2BY Reklam’ın hazırlamış olduğu kartvizit örneklerini sitemizden görebilir, daha detaylı görüşmek ve incelemelerde bulunmak için bizimle irtibata geçin.

Bize Hemen Ulaşın

Sabit Hat : (0224) 441 00 85

Mobile : (0552) 402 12 85
Email: reklam@2by.com.tr

Neden Özel Bir Kartvizit Tasarlatmalısınız

Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte kartvizitlere olan ilginin azaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak kartvizit hala yoğun olarak kullanılan ve etkili olan bir pazarlama ürünüdür.

Özel bir kartvizit tasarlatmanız için size iki sebep verelim

*Kartvizitler marka kimliğinizi yansıtır. Bir kartvizit tasarımı başarılı olursa markanızı karşı tarafa en iyi şekilde aktarır. İyi bir kartvizit tasarımı dikkat çeker ve akılda kalır, bu da insanların markanızı hatırlamasını sağlar.

*Kartvizitler insanların markanız hakkında ihtiyaç duyduğu bilgileri hızlıca ve kolayca almalarını sağlar. Bu da aslında daha çok insana daha kolay ve akılda kalıcı bir şekilde ulaşmanız anlamına gelir.

Bize Hemen Ulaşın

Sabit Hat : (0224) 441 00 85

Mobile : (0552) 402 12 85
Email: reklam@2by.com.tr

Bizi Tercih Edenler