Pano- Billboard Bursa

Firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtmak için pek çok iletişim aracı kullanmaktadır. Bunlar; radyo, televizyon, internet, el ilanları, tabelaların yanı sıra pano yani billboard reklamlarıdır. Pano reklamları açık hava reklam türlerine girmektedir. İnsanların görsel dikkatini çeken bu pano reklamları, firmaların önlerinde, fuarlarda, kültür ve sanat etkinliklerinin olduğu yerlerde , insan kalabalığının olduğu sokaklarda kullanılır.

Pano- Billboard Malzemeleri

Alüminyum, pleksi vb. materyallerden yapılmaktadır. Bu panolar içerisine yerleştirilen reklamlar birden fazla olabilmektedir. Bu afişlerin döne bilmesini sağlayan mekanizmalarda bulunmaktadır. Kendi ekseninde döndükçe de içerisinde bulunan farklı reklamlarını da gösterme imkanı sunmaktadır. Bu reklam panoları duvarlara monte edilmenin yanı sıra, kamyonet ve tır gibi araçlara da takılmaktadır.

Reklam panoları aynalı olarakta yapılmaktadır. Reklam panosuna yaklaşıldıkça ayna özelliğinden dolayı  kaç kişinin bu reklamları gördüğünü de bildirmektedir.

Ülkemizde ilk olarak Ankara’da akabinde de diğer tüm büyük şehirlerde kullanılmaya başlanıldı. Günümüzde pano yani billboard reklamları İstanbul’dan sonra en çok Ankara’ da kullanılmaktadır. Billboard yani pano reklamlarında kullanılan afiş malzemeleri ise, kuşe kağıt, su bazlı olmalıdır. Panoya yapıştırma esnasında kolay yapıştırılması ve yırtılmaması açısından büyük önem taşımaktadır.

İstenilen ölçüler ve ebatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için 2 BY Reklam ile iletişime geçiniz.

Bize Hemen Ulaşın

Sabit Hat : (0224) 441 00 85

Mobile : (0552) 402 12 85
Email: reklam@2by.com.tr

Bizi Tercih Edenler