Kargo ile Led Tabela Türkiye’nin tüm illerine kargo ile gönderim yapmaktayız, üstelik 400 TL ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo ile nakliye masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır. Ayrıca Yurtdışı led tabela gönderimleri için iletişime geçebilirsiniz, Yurtdışı için anlaşmalı kargo fiyatlarımızla oldukça düşük kargo ücretleri çıkmaktadır. Bursa ve çevre illerine direkt elden teslimat ve montaj hizmeti verilmektedir.

Listede yer alan led tabela fiyatlarına %18 KDV dahil değildir, led tabela fiyatları montaj hariç yani montaja hazır vaziyetteki teslim şekli için geçerli fiyatlardır. Tabela montaj işlemi oldukça basittir, tabelanın kablosunu elektrik prizine taktığınızda tabela çalışacak vaziyette teslim edilmektedir.

Yarı iletken, diyot temelli, ışık yayan elektronik devre olan led’i ilk olarak 1920’lerde Rusya icad etmiştir. 1962 yılında da Amerika’da pratik olarak uygulanabilen elektronik bir bileşen olarak kullanıldı. Düşük enerji tüketimi, uzun ömürlü, sağlamlık, küçük boyutu, hızlı açılıp kapanabilen özelliği ile geleneksel aydınlatıcılara göre bir çok avantajının yanında biraz pahalı da bir ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Led’lerin Özelliği: Ledler yarı iletken malzemelerdir. Ana maddeleri silikondur. Üzerinden akım geçtiğinde, üzerindeki foton açığa çıkararak ışık verirler. Farklı açılardan ışık verme özelliğine sahiptir ve en önemli uzun ömürlüdür. Standart tabelalara göre daha dikkat çekici olması sebebiyle müşteri çekme ve geri dönüşlerde etken rol oynamaktadır. Diğer tabela örneklerine göre daha küçük yer kapladığı için vergisi de düşüktür. Led tabelalarda değişik yazı tipi seçeneği çok daha fazladır. Dikkat çekmek istenen ürünleri led tabelalarla göstermek daha avantajlıdır.

2BY Reklam olarak, led tabela örneklerimizi gerek sitemizden gerekse de iş yerimize gelip kataloglarımızdan görerek tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Hemen Ulaşın

Sabit Hat : (0224) 441 00 85

Mobile : (0552) 402 12 85
Email: reklam@2by.com.tr

Bizi Tercih Edenler