Reklam Standı Bursa

Reyon, tezgah,sehpa gibi anlamlarda kullanılan standlar, genelde tanıtım fuarlarında oldukça yaygın olarak kullanılır. Farklı sektörlerin işini ve ürettiği ürünü sergilemek için kullanılır. Bazan bir ürün tanıtımı yapan büyük marketlerde görürüz bazan da fuarlarda. Fuarlarda yapılan standlar 2 BY Reklamın mimarları tarafından dizaynı yapılarak, hazırlanır. Tüketici ile üreticiyi en etkili ve dikkat çekici bir şekilde hazırlanarak buluşturmayı hedefler.

Çağdaş pazarlama araçlarından biri olan fuar standları, hem teknik ve teknolojik hem de bilimsel çalışmalar yapılan bir alandır. Bu yapılan standlar sadece ülke çapınca değil dünya çapında da tanınma özelliği sağlamaktadır. Yapılan standlar firmanın işinin içeriği hakkında bilgi verici olmalıdır.

Stand Yapımında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Stand yapılırken elbette öncelikle görsel dikkat en ön planda olmalıdır. Fotoğraflar, renkler, firma adı ve verdiği hizmet en görülür şekilde olmalıdır. Firmanın ürünlerini ve imajını gözler önüne serecek şekilde olmalıdır. İç aydınlatıcı renkler, temizliği ve düzeni, ideal ölçüleri, konsept, sektör ve ürüne yönelik özellikler kullanılarak stand yapımı gerçekleştirilmelidir.

Stand örneklerini sitemizden inceleyebilir, ya da bizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın

Sabit Hat : (0224) 441 00 85

Mobile : (0552) 402 12 85
Email: reklam@2by.com.tr

Bizi Tercih Edenler